HČ FEST 2016 14.5.2016

Vytisknout

Již tradiční Horní Černůtky Fest proběhl v sobotu 14.května 2016. Tentokrát byl pořádán při příležitosti 400 let výročí úmrtí Williama Shakespeara.
Jako první vystoupila rocková skupina The Pastels,  která všechny návštěvníky správně rozproudila a skvěle naladila. A pak už bylo na pořadu překvapení festivalu. A že to pro všechny přítomné opravdu překvapení bylo!  Katka a Petr Škráčkovi zahráli, zazpívali a zatančili tři manželské apokryfy (moderním či parodickým způsobem zpracované obecně známé příběhy). První akokryf O úpadku doby - zde vystupoval pračlověk Janeček a pražena Janečková, druhý Svatá noc, kde Katka ztvárnila paní Dinah a Petr Isachera a poslední Napoleon. Všechny tyto manželské apokryfy Škráčkovi nastudovali pod vedením zkušené režisérky Emy Zámečníkové, a podali se smyslem pro humor sobě vlastním. Byla to jejich báječná premiéra. Po tomto divadelním vystoupení 2 herců ( divadlo HáČek)  nastoupila další rocková skupina Apropos. Opět hodinka rocku - pro poslech, pro tanec, pro zahřátí a pro dobrou zábavu!  A poté už Divadelní soubor Q10 z Hradce Králové a jejich podání komedie W.Shakespeara Mnoho povyku pro nic. Ženit se, či neženit? To je, oč tu běží.Jedná se o komedii vyprávějící o dvou párech – sladce zamilovaných Claudiovi a Heře a jízlivých a výmluvných Benedika a Beatricie. Skvělé, skvělé, skvělé!!!! Všichni jsme se moc dobře bavili.  A na závěr The Golden Sixties - 60. léta - hippies párty. Hrálo se, zpívalo se, tančilo se !!
Opět velmi povedená akce - díky všem učinkujícím, díky Emě  a Pepovi Zámečníkovým,  díky Kátě, Petrovi a Vojtovi Škráčkovým!!! Dík patří i všem, kteří se podíleli na přípravě "základny"a také obsluhy během celého večera. V neposlední řadě dík také všem posluchačům a divákům, kteří přišli či přijeli opravdu v hojném počtu. Těšíme se za rok opět na shledanou :-)
Obec Sovětice       a        KPKT Horní Černůtky

 Uvádějí dne 14. května 2016

4. ročník festivalu divadla a hudby

Horní Černůtky Fest

16.30 – The Pastels – rocková skupina

17.30 – překvapení festivalu ( divadlo 2 herců )

18.30 – Apropos – rocková skupina

19.30 - Divadelní soubor Q10

Mnoho povyku pro nic / Večer tříkrálový

21.00 – Nadoraz – dixiland bez zábran

22.30 – The Golden Sixties – 60. léta- hippies párty

Občerstvení a dobrá nálada zajištěny,

proti špatnému počasí velký stan

změna programu vyhrazena

VSTUPNÉ  DOBROVOLNÉ

Přílohy:
SouborPopisVelikost souboru
Stáhnout tento soubor (HČ fest 2016.pdf)Pozvánka 429 Kb

Admin Login | © Copyright 2008-2019 Obec Horní Černůtky | Mapa stránek