Beseda s JOSEFEM VÁŇOU 16.3.2016

Vytisknout

JOSEF  VÁŇA  -  český dostihový jezdec a trenér. S osmi vítězstvími ve Velké Pardubické a s mnoha dalšími jezdeckými a trenérskými úspěchy je největší postavou českého dostihového sportu.
A právě on přijal naše pozvání a do Mžanského pivovaru přilákal bezmála dvě stovky svých příznivců.  Přišli nejen milovníci koní, ale i mnoho dalších občanů z blízkého i vzdáleného okolí, kteří si nechtěli nechat  povídání Pepíka Váni ujít.  Besedu  vedl pan František Petřík ze Sovětic, který Pepíkovi kladl otázky opravdu přímo na  tělo.   Tak jsme se všichni dozvěděli hodně zajímavostí z jeho života sportovního i soukromého . Nakonec Josef Váňa zodpověděl i několik dotazů našich zvídavých návštěvníků.  Čas, který nám Josef Váňa mohl věnovat, velmi rychle uběhl. Všichni si tuto besedu moc pochvalovali, samozřejmě nechybělo společné focení, podepisování fotografií - které nám budou toto příjemné setkání ještě dlouho připomínat.
Děkujeme moc panu Váňovi, že si na nás udělal čas a přejeme hodně štěstí v jeho již třicátém startu Velké Pardubické v říjnu letošního roku.
Na závěr patří veliký dík Františku Petříkovi, bez kterého by se toto setkání nikdy neuskutečnilo. DÍKY, DÍKY, DÍKY !!!

 KPKT Vás zve na besedu s osminásobným vítězem Velké Pardubické

JOSEFEM  VÁŇOU

KDY?    středa 16.3.2016  v 15,30 hod

KDE?   Pivovar LINDR Mžany

Pořádá: Klub přátel koní a turistiky Horní Černůtky

Vstupné: dobrovolné

Admin Login | © Copyright 2008-2019 Obec Horní Černůtky | Mapa stránek