HUBERTOVA JÍZDA-5.ročník 29.9.2012

Vytisknout
5. Hubertova jízda v Horních Černůtkách konaná dne 29.9.2012 měla nebývalý úspěch a zatím rekordní účast. Přijelo celkem 42 sedlových koní a 16 kočárových spřežení. K příjemné atmosféře přispělo krásné slunečné počasí. A právě to k nám do Černůtek přilákalo nejen tolik koňáků, ale i velké množství diváků, kteří si tuto nádhernou podívanou nechtěli nechat ujít. Mezi hosty samozřejmě nechyběl starosta obce Aleš Krátký. Svou návštěvou nás mile překvapil též krajský zastupitel  pan Bc.Miloslav Plass, který v letošním roce kandiduje za ODS na hejtmana Královéhradeckého kraje.  Oba pánové měli možnost celý průběh Hubertovy jízdy sledovat, a to jako přísedící na kočárech.
Po dvouhodinové vyjížďce proběhlo závěrečné HALALI, tedy konečný dostih, kterého se sice nezúčastnili všichni přítomní jezdci, ale vzešli z nich vítězové letošního již 5. ročníku Hubertovy jízdy v Horních Černůtkách. Vítězný pohár v soutěži velkých koní si odnesla Markéta Dostálková
v sedle Neptuna. v soutěži malých koní Nikola Jindrová v sedle Maxe. V soutěži spřežení velkých koní zvítězil místní Václav Hroch se spřežením Betyna a Běla. A spřežení malých koní dovedl vítězně do cíle pan Rudolf Vohralík se Sylvou.
Vítězné poháry předal starosta obce, a to vždy prvním třem umístěným v každé kategorii.
A co dodat závěrem? Samozřejmě velké díky patří všem, kteří byli ochotni pomoci s organizací a vším, co přispělo k úspěšnému průběhu HUBERTOVY JÍZDY !!! Díky všem aktivním účastníkům i divákům. Uděláme vše pro to, aby se všichni do Černůtek rádi vraceli.
 

 


 

 


 

 

Související články

Admin Login | © Copyright 2008-2019 Obec Horní Černůtky | Mapa stránek