FOTOGALERIE

Prohlédněte si fotografie z akcí nejen v naši obci

Hubertova jízda - 10. ročník 30.9.2017

V sobotu 30. září 2017 proběhl již 10. ročník Hubertovy jízdy. A je až neuvěřitelné, že opět za krásného slunečného počasí. A to ještě tři dny PŘED a už tři dny PO vydatně pršelo. Máme prostě štěstí. V tento krásný podzimní slunečný den k nám do Černůtek zavítalo 16 koní sedlových , 10 vozatajských spřežení a také mnoho diváků. Po dvanácté hodině se všichni zúčastnění se svými koňmi vydali na tradiční vyjížďku, která trvala téměř tři hodiny. Po návratu bylo závěrečné HALALI sedlových koní, ze kterého jako vítěz vyšel pan BLUDSKÝ Libor ze Zaloňova. Na místě druhém skončila PODUBECKÁ Dominika ze Mžan a třetí místo obsadila Lenka NĚMCOVÁ ze Zaloňova.
I vozatajové si na závěr zasoutěžili, projeli zkrácený parkur mezi pěti překážkami. Zvítězil Pavel MACHÁČEK z Dolních Černůtek, druhé místo patřilo Mirkovi RYBOVI z Dohalic a třetí místo obsadil místní Václav HROCH.
Po soutěžním klání se ale ještě nekončilo. Teprve nyní jsme se oprostili od starostí a bavili jsme se až do pozdních večerních hodin.
Na závěr samozřejmě poděkování celému pořadatelskému týmu.