FOTOGALERIE

Prohlédněte si fotografie z akcí nejen v naši obci

Betlémské tvoření 21.10.2017

Loni náš krásný betlém všichni obdivovali a my jsme se rozhodli ho letos ještě vylepšit. Opět jsme přizvali výtvarnici paní Radku Šustkovou a pod jejím vedením jsme se pustili do výroby zvířátek - oveček, oslíka a volka. A to už v ranních hodinách. Letos už jsme věděli do čeho jdeme a moc jsme se těšili. Práce nám šla pěkně od ruky a zvířátka se během chvíle začínala krásně rýsovat. Jolana pro nás všechny připravila výborný oběd, takže jsme společně i poobědvali. Místní hospodyňky napekly, tak byl i zákusek ke kávě. Po obědě jsme v započaté práci pokračovali a před čtvrtou hodinou jsme měli hotovo.
A jak se nám to povedlo? My si myslíme, že moc - posuďte ve fotogalerii. Nebo ještě lépe: přijďte se podívat na rozsvěcení vánočního stromu k nám do Černůtek - letos mimořádně o týden dříve, tzn. už 26. listopadu od 16,00 hodin. Určitě se Vám u nás bude líbit, těšíme se na Vás.

 Sejdeme se v sobotu 21.října v 9,00 hodin ráno, abychom ještě vylepšili náš krásný betlém – rozšíříme o některá zvířátka – volka, osla, beránka........
Přijďte, kdo můžete . . . . . . . .